Svatební a rodinný fotograf / Svatební agentura

REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ - DĚKUJEME :-)

Chcete nám i Vy zanechat pár slov k naší spolupráci? Budeme jen rádi za každý názor, kritiku i pochvalu. Stačí využít našeho kontaktního formuláře zde. Děkujeme.

 

"S Vaší prací jsme byli velice spokojeni, máme krásné svatební foto, strávili jste s námi celý náš den D , ochotně a bez řečí :-) Dále pak fotky dětí a rodinné foto, ve kterém bychom rádi pokračovali i v budoucnu.
Vždy jsme se setkali s ochotným a vstřícným jednáním. Za nás určitě hodnotíme kladně -pozitivní přístup i jednání, byli jsme moc spokojeni.
Děkujeme a přejeme hodně úspěchů ;-)"
Lucie Studená - Prostějov


"Doporučuji všem, kteří očekávají přátelskou, příjemnou a profesionální spolupráci, jejíž výsledkem jsou nádherne fotografie."
Klára Kadlecová – Praha

 

"Profesionalita 100%, nápaditost 10 bodů z 10, vstřícnost a trpělivost rozhodně 1*, víc než přátelské prostředí a výsledkem toho všeho jsou nádherné vzpomínky, které nám nikdo nevezme. Fotky dodány bleskurychle 🙂 Ten nejkrásnější den můžeme díky Tobě prožívat znovu a znovu.
Jedno obrovské díky Zdeni."

Danča a Peťa Fialovi - Brno


"Ono ani není co psát.....Shrnula bych to v jedno slovo SUPER :-) Nejenže pohodová spolupráce, profesionalita, která se odrážela na kvalitě snímků, takže za nás palec nahoru a můžu jen vřele doporučit. Přeji agentuře hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků, stejně, jako jsme byli my. :-) "
Michaela Minaříková – Prostějov


"Se službami pana Zdeňka France jsme byli velice spokojeni. Děkujeme za ochotu pomoc již při zařizování našeho svatebního dne, zprostředkování svatebního oznámení a dalších potřebných věcí spojených s předsvatebním shonem a zajišťováním. Moc nám to ulehčilo práci:-) Rádi jsme využili také služeb pana France jako svatebního fotografa, kdy se nám ve všech směrech snažil vyjít vstříc a přizpůsobit se nám. Jde o sympatického, ochotného člověka. Určitě bych jej doporučila i dalším zákazníkům:-)."
Lenka Szostková - Prostějov

 

"Kromě prstenů které jsme měli už dlouho vybrané jsme si od pana France nechali zařídit celou svatbu včetně focení. Co dodat, vše super a k naší plné spokojenosti. Od svatby nás provázel i celým těhotenstvím, focením malého Tadeáška, křtem a prvními narozeninami. To jen zatím :-). Moc za vše děkujeme a pana France vyhlašujeme naším rodinným fotografem :-)."
Peťa, Vojta a Tedík Zatloukalovi – Olomouc


"Můžu jedině doporučit - výborná domluva, profesionální přístup, ochota, krásné fotografie, rychlé dodání fotek. Máme krásně zachycené vzpomínky na naši svatbu :-)"
Marcela Fojtová – Plumlov

 

"S vašimi službami jsem byla nadmíru spokojená. Když byl nějaký zádrhel bez problémů se vyřešil. Na všem se dalo na vás spolehnout a domluvit. Díky."
Markéta Eliášová - Prostějovičky

 

"Cílevědomý člověk, který je schopen dotahovat věci do konce a pracovat s vysokým nasazením. Jeho profesionální vystupování se vždy prolíná s přirozenou dokonalostí a příjemnou atmosférou během focení. Kvalitní fotograf, kterého můžu jen doporučit."
Daniela Kadlecová - Praha


 


Copyright © 2007 - 2018 - Zdeněk Franc - info@studiofranc.cz